ראשי | אודותינו | צור קשר
  סגולות רפואיות של חלב נאקות
  כיצד מחזק חלב נאקות את מערכת החיסון?
  מחלות - סיפורי מקרה ומאמרים
  ערב זמר בחוות בראשית
  DESERT HEALER - קרם חלב נאקות לטיפוח וטיפול בעור
חדשות
תיעוד מדעי
"המרכז לחקר חלב נאקות", לצד חברת "חלב בראשית", אוסף תיעוד מדעי, על השפעת השימוש בחלב נאקות על סטאטוס של מחלות רבות – מחקרים קליניים מכל העולם, Case studies, ומעקב מחקרי פרטני (אנקדוטלי) אחרי חולים רבים, המשתמשים בחלב נאקות לטיפול במחלתם.
איכויות החלב
לחלב נאקות איכויות אנטי דלקתיות יוצאות דופן המאפשרות לדכא תהליכים דלקתיים. שימוש בחלב נאקות (לצד הטיפול הרפואי והתרופתי), עשוי לסייע באופן משמעותי לטיפול במחלות דלקתיות שונות ולתהליך הריפוי.
חלב נאקות ואוטיזם
לאחרונה נוכחנו לראות כי חלב נאקות עוזר בצורה משמעותית לשיפור בתפקוד אצל ילדים עם אוטיזם. ילדים אוטיסטים, שסבלו גם מבעיות במע' העיכול, והחלו לשתות את חלב נאקות, הראו מיד שיפור משמעותי בהתנהגות וכן בתפקוד מע' העיכול.
קרם טיפוח וטיפול לעור על בסיס חלב נאקות
לאחרונה פיתחנו קרם המבוסס על חלב נאקות, הקרם הנו טיפולי פעיל ואפקטיבי מאד, באיכות הגבוהה ביותר. משמש לטיפוח העור הבריא וגם לטיפול בבעיות עור שונות. הקרם מכיל כ-30% חלב נאקות ובנוסף גם שמנים טהורים, שמנים אתריים איכותיים ומיצוי צמחי מרפא.
 
 
כיצד מחזק חלב נאקות את מערכת החיסון?
חלב נאקות מכיל אימונוגלובולינים / נוגדנים, התורמים לחיזוק מערכת החיסון שלנו.
נראה כי לנוגדנים של חלב נאקות תרומה דומיננטית לדיכוי תהליכים דלקתיים, המעורבים במחלות.
התוצאה: במקרים רבים, שיפור (לעיתים דרמטי) בסימפטומים ובסטטוס המחלה.מה המשותף למחלות השונות, ומדוע משפיע חלב נאקות בעוצמה רבה כל כך?

מחקרים מהשנים האחרונות מתרכזים בתרומת מערכת החיסון המולדת להתפתחות דלקות כרוניות. מרבית המחלות הכרוניות מקורן בדלקות כרוניות; רשימה הכוללת מחלות כמו דלקת פרקים, קרוהן, קוליטיס, סוכרת ואף דיכאון, לצד מחלות קטלניות כמו מחלות לב ושבץ מוחי. רמות גבוהות של דלקת קיימות כמעט בכל המחלות הכרוניות כולל מחלות אוטו-אימוניות, מחלת אלצהיימר, ואפילו בסכיזופרניה... 
לאחרונה התגלו ראיות ברורות לקשר בין סרטן לדלקת, גם בקידום הפיכתה של רקמה קדם סרטנית לרקמה ממאירה, וגם בהתפתחות גרורות הסרטניות. ההכרה בחשיבותה של הדלקת להתפתחות הסרטן מכוונת כעת גישות טיפוליות חדשות, שיתמכו בפעולת התרופות הקיימות, באמצעות האטת התהליך הדלקתי. 

חשוב - פעולת חלב נאקות מסייעת לגופנו, אך אינה משפיעה בשיטת "זבנג וגמרנו".
שינוי משמעותי הינו הדרגתי בד"כ, ועשוי להימשך מס' חודשים (בהתאמה לסוג
המחלה ולנתוני החולה).
מומלץ להקפיד על שימוש עקבי בחלב הנאקות לאורך זמן. 

ראשי | אודותינו | צור קשר
   חלב בראשית - מחקר ופיתוח בע"מ       ת.ד. 15103       רחובות 76150       ליעוץ ומידע- 077-3295116, 077-5560212       eyal_camelmilk@012.net.il